Παρασκευή, 29 03 2024
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Ένα πολύ ευχάριστο γεγονός !!!!!!!!!!!!!!! ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ μαζί μου!!!!!!!!!

Ένα πολύ ευχάριστο γεγονός !!!!!!!!!!!!!!! ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ μαζί μου!!!!!!!!! 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #685

  • Akis Liliopoulos
  • Το Άβαταρ του/της Akis Liliopoulos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
  • Σοφός ο γνωρίζων χρήσιμα (Αισχύλος)
  • Δημοσιεύσεις: 50
Αγαπητοί μου φίλοι, έχω να σας αναγγείλω ένα πολύ ευχάριστο γεγονός!!!!!!!
Περιμένω το 5 μου παιδί που είναι ένα κοριτσάκι και θα το ονομάσουμε Μαρκέλλα. Η Μαρκέλλα θα είναι μαζί μας τον Σεπτέμβριο του 2014 !! Είμαι τόσο χαρούμενος που τραγούδησα ένα τραγούδι του Μάρκου Βαμβακάρη, την "ΦΡΑΓΚΟΣΥΡΙΑΝΗ". Οφείλω να πω ότι κατατάσσω τον εαυτό μου στην Βυζαντινή και Παραδοσιακή μεριά της Ελληνικής μας μουσικής, μιας και είμαι ψάλτης και Καθηγητής της Βυζαντινής Μουσικής της Ι.Α.Α.και τονίζω ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ !!!!! Ωστόσο επειδή χάρηκα τόσο πολύ, το τραγούδησα μαζί με τα αδέλφια μου, και το αφιερώνω στις 3 γυναίκες της ζωής μου, την ΑΛΕΚΑ, την ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ και την Μαρκέλλα που είναι καθ' οδόν για να χαρείτε και εσείς μαζί μου!!!
Να είστε καλά !!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Ένα πολύ ευχάριστο γεγονός !!!!!!!!!!!!!!! ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ μαζί μου!!!!!!!!! 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #686

  • LOKROS
  • Το Άβαταρ του/της LOKROS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 37
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
«Συγχαρητήρια και τις καλύτερες ευχές για το νέο μωρό.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Akis Liliopoulos

Ένα πολύ ευχάριστο γεγονός !!!!!!!!!!!!!!! ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ μαζί μου!!!!!!!!! 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #687

  • kourosaristidis
  • Το Άβαταρ του/της kourosaristidis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 161
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2
Άκη,
Στην ελλάδα η οικογένεια έχει ακόμα αξία.
Μπράβο το χάρηκα με το καλό.
Να σε χαίρεται η οικογένειά σου και Μπράβο στους γονείς σου για την παιδεία που σου έδωσαν.
Να το πω και αυτό που μπορεί να ακούγεται λίγο μελό αλλα εσείς οι γαμπροί με γεμίζετε ελπίδα για το Μαρτίνο.

Α.Κ.Κούρος
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Akis Liliopoulos

Ένα πολύ ευχάριστο γεγονός !!!!!!!!!!!!!!! ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ μαζί μου!!!!!!!!! 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #688

  • Akis Liliopoulos
  • Το Άβαταρ του/της Akis Liliopoulos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
  • Σοφός ο γνωρίζων χρήσιμα (Αισχύλος)
  • Δημοσιεύσεις: 50
Αγαπητέ μου Αριστείδη,

Πραγματικά σε ευχαριστώ για τα πολύ όμορφα και κολακευτικά λόγια σου στο πρόσωπό μου, τα εύσημα όμως ανήκουν στην αγαπητή μου σύζυγο Αλέκα που χωρίς αυτήν δεν θα μπορούσα να πράξω τίποτα. Με υπομονή και κουράγιο και κυρίως αγόγγυστα μαζί σηκώνουμε το βαρύ φορτίο της διαπαιδαγώγησης και ανάθρεψης των τέκνων. Σου δίνω τα θερμά συγχαρητήρια για την πολύ όμορφη οικογένειά σου, για την διαπαιδαγώγηση και την μόρφωση που έδωσες στα παιδιά σου! Καλή επιτυχία στον υιό σου Κωνσταντίνο, που τον παρακολουθώ στο Ιντερνετ σε αυτό τον δύσβατο και δύσκολο στίβο της πολιτικής! Τον διέπει μία σοβαρότητα, μία υπευθυνότητα και πάνω απ’ όλα μια ακεραιότητα. Φαίνεται ξεκάθαρα ότι ακολουθεί τα χνάρια σου και μακάρι να τον μιμηθούν όλοι οι νέοι!!
Να είσαι καλά
Α.Λ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.092 δευτερόλεπτα

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας στον ιστότοπό μας.Με την περιήγηση σε αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.