Πέμπτη, 03 12 2020

Γ ΕΘΝΙΚΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΛΗΡΩΣΗ

(Χρόνος ανάγνωσης: 1 - 2 λεπτά)

Στις 11 Οκτωβρίου θα ξεκινήσει το πρωτάθλημα !

Στις 11 Οκτωβρίου θα ξεκινήσει το φετινό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της Γ΄ Εθνικής και θα ολοκληρωθεί στις 18 Απριλίου. Αυτό έγινε γνωστό στη διαδικασία της κλήρωσης που πραγματοποιήθηκε σήμερα (8/9) στα γραφεία της ΕΠΟ. Ο λόγος της μετάθεσης της πρεμιέρας έχει να κάνει με το γεγονός πως δεν έχει ξεκαθαρίσει ακόμα το μέτωπο σε ότι αφορά την SL2-FL, συνεπώς η Γ’ Εθνική θα ξεκινήσει μετά από 15 ημέρες και με εκκρεμότητα την προκήρυξη της.

Όλοι οι εκπρόσωποι της Στερεάς Ελλάδας θα αγωνιστούν στον 4ο όμιλο της κατηγορίας που αποτελείται από 11 ομάδας. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η / 12η αγωνιστική

Φωκικός – Δημήτρα Ευξεινούπολης

ΑΟ Υπάτου – ΑΟ Νέας Αρτάκης

Ηρακλής Ψαχνών – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Θησέας Αγριάς – Οπούντιος Μαρτίνου

ΓΣ Αλμυρού – Αμβρυσσέας Διστόμου

Ρεπό: ΑΠΟ Αταλάντη

2η /13η αγωνιστική

ΑΠΟ Αταλάντη – Φωκικός

Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Υπάτου

ΑΟ Νέας Αρτάκης – Θησέας Αγριάς

Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΓΣ Αλμυρού

Αμβρυσσέας Διστόμου – Οπούντιος Μαρτίνου

Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών

3η / 14η αγωνιστική

Φωκικός – ΑΟ Υπάτου

Ηρακλής Ψαχνών – ΑΠΟ Αταλάντη

Θησέας Αγριάς – Δημήτρα Ευξεινούπολης

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Νέας Αρτάκης

Οπούντιος Μαρτίνου – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

4η / 15η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών – Φωκικός

ΑΟ Υπάτου – Θησέας Αγριάς

ΑΠΟ Αταλάντη – ΓΣ Αλμυρού

Δημήτρα Ευξεινούπολης – Αμβρυσσέας Διστόμου

Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΟ Νέας Αρτάκης

Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

5η / 16η αγωνιστική

Φωκικός – Θησέας Αγριάς

ΓΣ Αλμυρού – Ηρακλής Ψαχνών

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Υπάτου

Οπούντιος Μαρτίνου – ΑΠΟ Αταλάντη

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Δημήτρα Ευξεινούπολης

Ρεπό: ΑΟ Νέας Αρτάκης

6η / 17η αγωνιστική

ΓΣ Αλμυρού – Φωκικός

Θησέας Αγριάς – Αμβρυσσέας Διστόμου

Ηρακλής Ψαχνών – Οπούντιος Μαρτίνου

ΑΟ Υπάτου – Διαγόρας Στεφανοβικείου

ΑΠΟ Αταλάντη – ΑΟ Νέας Αρτάκης

Ρεπό: Δημήτρα Ευξεινούπολης

7η / 18η αγωνιστική

Φωκικός – Αμβρυσσέας Διστόμου

Οπούντιος Μαρτίνου – ΓΣ Αλμυρού

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Θησέας Αγριάς

ΑΟ Νέας Αρτάκης – Ηρακλής Ψαχνών

Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΠΟ Αταλάντη

Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

8η / 19η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου – Φωκικός

Αμβρυσσέας Διστόμου – Διαγόρας Στεφανοβικείου

ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Νέας Αρτάκης

Ηρακλής Ψαχνών – Δημήτρα Ευξεινούπολης

ΑΟ Υπάτου – ΑΠΟ Αταλάντη

Ρεπό: Θησέας Αγριάς

9η / 20η αγωνιστική

Φωκικός – Διαγόρας Στεφανοβικείου

ΑΟ Νέας Αρτάκης – Οπούντιος Μαρτίνου

Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΓΣ Αλμυρού

ΑΠΟ Αταλάντη – Θησέας Αγριάς

ΑΟ Υπάτου – Ηρακλής Ψαχνών

Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

10η / 21η αγωνιστική

ΑΟ Νέας Αρτάκης – Φωκικός

Οπούντιος Μαρτίνου – Δημήτρα Ευξεινούπολης

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΠΟ Αταλάντη

ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Υπάτου

Θησέας Αγριάς – Ηρακλής Ψαχνών

Ρεπό: Διαγόρας Στεφανοβικείου

11η / 22η αγωνιστική

Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Νέας Αρτάκης

ΑΠΟ Αταλάντη – Διαγόρας Στεφανοβικείου

ΑΟ Υπάτου – Οπούντιος Μαρτίνου

Ηρακλής Ψαχνών – Αμβρυσσέας Διστόμου

Θησέας Αγριάς – ΓΣ Αλμυρού

Ρεπό: Φωκικός

 

Εφημερίδα

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας στον ιστότοπό μας.Με την περιήγηση σε αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.