Δευτέρα, 29 04 2024
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Διάβασα στην εφημερίδα σας

Διάβασα στην εφημερίδα σας 14 Χρόνια 7 Μήνες πριν #89

  • Episkeptis
  • Το Άβαταρ του/της Episkeptis
Διάβασα στην εφημερίδα σας

ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ:

«Η θητεία μου εδώ είναι μεγάλη, σίγουρα μαζί με τον Δήμαρχο. Σαν αντιπολίτευση τότε με αρχηγό τον κ. Καραμέρη είχαμε πάρει μια απόφαση και χρησιμοποιήσαμε τον Κυνηγετικό Σύλλογο. Ο Δήμαρχος ήταν καλά ματσωμένος και συνέδραμε τα παιδιά γιατί δεν είχαν χρήματα να κάνουν την προσφυγή. Όταν έγινε Δήμαρχος άλλαξε ρόλο. Δεν ήθελε να είμαι παρών στις συναντήσεις με την εταιρία, αν και ήμουν Αντιδήμαρχος. Γι’ αυτό και παραιτήθηκα. Έτσι λοιπόν φτάσαμε εδώ σήμερα να επαναφέρει ο Δήμαρχος το θέμα παρά τις αντίθετες αποφάσεις του Δημοτικού Συμβουλίου. Έστω και την ύστατη στιγμή κ. Δήμαρχε, άλλαξε θέση. Όπως πήγες στη ΛΑΡΚΟ, στις μπολντόζες μπροστά, να μπεις κι εδώ. Εμείς θα δώσουμε λόγο στα εγγόνια μας. Εσύ θα πας στη Λάρισα. Σεβάσου αυτή την Τοπική Κοινωνία γιατί είσαι ασέβαστος».

….<<.... είχαμε πάρει μια απόφαση και χρησιμοποιήσαμε τον Κυνηγετικό Σύλλογο. >>

Όλα τα λεφτά !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Όπως λένε, το πρώτο πράγμα που κάνεις για να βγεις από έναν λάκκο είναι να σταματήσεις να σκάβεις.
Δεν χρειάζεται να πω ή να συμπληρώσω το οτιδήποτε.
Το μόνο κακό είναι ότι δεν θα το πούνε στις ... ειδήσεις να γελάσουνε και οι άσχετοι
ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ;-ΑΝΤΕΔΡΑΣΕ Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ; ; ;
Για να το πούμε και λαϊκά ως πότε θα μας φτύνουν και θα λέμε βρέχει;

….<<... Δεν ήθελε να είμαι παρών στις συναντήσεις με την εταιρία, αν και ήμουν Αντιδήμαρχος. Γι’ αυτό και παραιτήθηκα.>>

'Αστο σου λέω – δε σώζεται …

Στα απλά ελληνικά ….δεν ήμουν στην μοιρασιά και παραιτήθηκα.
Ρε παιδιά, πέρα από τη πλάκα... κάτι πρέπει να κάνουμε!!! Να ξυπνήσουμε λίγο!!! Να ζήσουμε λίγο...

<<... Όπως πήγες στη ΛΑΡΚΟ, στις μπολντόζες μπροστά, να μπεις κι εδώ...... είσαι ασέβαστος>>

αντίδραση κατά της ΛΑΡΚΟ… ασέβεια ….
Τελικα.. στα σκ@τά όση ζάχαρη και να βάλεις, λουκούμια δε γίνονται
Τελευταία διόρθωση: 14 Χρόνια 7 Μήνες πριν από admin.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.100 δευτερόλεπτα

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας στον ιστότοπό μας.Με την περιήγηση σε αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.