Πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία η παρουσίαση του βιβλίου ''ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ'' της Μαίρης Παναγιώτου εκδόσεις Μπαρτζουλιάνος Σοφοκλέους 5 Αθήνα Συντονιστής της εκδήλωσης ήταν ο πρόεδρος του συλλόγου μας Α.Κ.ΚΟΥΡΟΣ. Ρεπορτάζ στο προσεχές φύλλο της εφημερίδας.
Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 138 επισκέπτες και κανένα μέλος
Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας στον ιστότοπό μας.Με την περιήγηση σε αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.