Δόθηκε στην κυκλοφορία ο περιφερειακός δρόμος του Μαρτίνου που οδηγεί στην Λάρυμνα. Ένας δρόμος που παρέμενε σε εκκρεμότητα για πολλά χρόνια, ταλαιπωρώντας τους κατοίκους του Μαρτίνου και της γύρω περιοχής .
Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 121 επισκέπτες και κανένα μέλος
Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας στον ιστότοπό μας.Με την περιήγηση σε αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.